Oferta

W ramach świadczonych usług proponujemy:

 

PROJEKTY WNĘTRZ PRYWATNYCH DOMÓW I MIESZKAŃ 

PROJEKTY PRZESTRZENI UŻYTKOWYCH, w tym wnętrz biurowych, usługowych, lokali gastronomicznych oraz innych obiektów użyteczności publicznej

 

Projekty wnętrz prywatnych i przestrzeni użyteczności publicznej składają się z następujących etapów: 

ETAP 1 - ergonomia wnętrza (układ funkcjonalny pomieszczeń):

 1. W etapie tym wykonujemy inwentaryzację czyli pomiar projektowanych pomieszczeń.
 2. Ustalamy wspólnie z Inwestorem jego wymagania, preferencje i budżet.
 3. Na podstawie otrzymanych wytycznych wykonujemy 2-3 propozycje układu funkcjonalnego wnętrza (rzut z góry 2D).

ETAP 2 - projekt koncepcyjny:

 1. Na podstawie zatwierdzonego układu funkcjonalnego przechodzimy do stworzenia ogólnego modelu 3D wnętrza.
 2. Ustalamy kolorystykę, rodzaj materiałów wykończeniowych i elementów wyposażenia wnętrz.
 3. Uczestniczymy i doradzamy Inwestorowi podczas wizyt w salonach wnętrzarskich.
 4. Po wprowadzeniu wszystkich uwag do modelu 3D wnętrza wykonujemy realistyczne wizualizacje pomieszczeń.
 5. Przygotowujemy dla Inwestora pełne zestawienie materiałów wykończeniowych i elementów wyposażenia wnętrz (lub oferty cenowe w przypadku projektów przestrzeni użytkowych).

ETAP 3 - projekt wykonawczy (dokumentacja techniczna) - wykonanie rysunków technicznych i wytycznych dla wykonawców w tym:

 1. Rzutów/przekrojów/widoków ścian, sufitów i podłóg z rozmieszczeniem materiału i wymiarami.
 2. Elementów wyposażenia wnętrz pod indywidualne zamówienie (np. mebli).
 3. Projekt instalacji elektrycznej, punktów wodno-kanalizacyjnych i c.o. 

 

NADZÓR NAD REALIZACJĄ PROJEKTU 

Zapewnia Inwestorom pewność realizacji inwestycji zgodnie z projektem. Nadzór nad realizacją projektu polega na współpracy architekta wnętrz z wykonawcami prac remontowych i wykończeniowych. W trakcie nadzoru architekt wnętrz odwiedza teren inwestycji w celu kontroli przebiegu prac i zgodności z projektem, jak również na bieżąco omawia z wykonawcami zaistniałe problemy techniczne i w razie potrzeby proponuje rozwiązania zamienne.

 

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA INWESTYCJI 

W przypadku tej usługi architekt wnętrz pełni rolę inwestora zastępczego będąc reprezentantem Inwestora w całym procesie realizacji prac budowlanych i wykończeniowych. W ramach kompleksowej obsługi inwestycji architekt wnętrz dobiera i koordynuje prace wykonawców, przygotowuje zamówienia materiałów oraz dokonuje odbioru wykonanych prac.

 

PROJEKT ON-LINE 

Wykonanie projektu wnętrza możliwe jest również on-line bez konieczności osobistej wizyty architekta na terenie inwestycji. Oznacza to możliwość aranżacji wnętrz w dowolnym miejscu w kraju lub na świecie.

Prace projektowe odbywają się na podstawie dokumentacji budowlanej przesłanej przez Inwestora. Wszelkie konsultacje z Inwestorem odbywają się za pośrednictwem tele lub video konferencji. Projekt wnętrza wraz z dokumentacją techniczną przesyłany jest drogą mailową, a wybrane elementy wyposażenia lub elementy dekoracyjne wskazane są w formie odnośników do stron internetowych, gdzie Inwestor może dokonać ich bezpośredniego zakupu.

 

Wszystkie usługi wyceniane są indywidualnie na podstawie danych przekazanych przez Inwestora. W celu otrzymania szczegółowej wyceny oraz informacji o dostępnych terminach prac projektowych prosimy o kontakt mailowy i podanie następujących danych:

 1. Rodzaju usługi jakim są Państwo zainteresowani.
 2. Lokalizacji inwestycji (miasto).
 3. Opisu aktualnego stanu inwestycji (lub daty planowanego remontu) z załączeniem rzutu przedmiotowej inwestycji.

 

 Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Biuro projektowania wnętrz Interior Design w skrócie:

Aranżacja i projektowanie wnętrz domów prywatnych, komercyjnych i publicznych. Działamy na terenie całego kraju a szczególnie w województwa Śląskiego i Małopolskiego między innymi w takich miastach jak: Alwernia, Balice, Będzin, Bieruń, Bielsko-Biała, Bukowno, Bytom, Chrzanów, Chełmek, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jaworzno, Kamień, Katowice, Kraków, Krzeszowice, Mikołów, Mysłowice, Olkusz, Oświęcim, Pszczyna, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Trzebinia, Tychy, Zabrze, Zator i wiele innych. Jeśli mieszkasz w innym mieście niż te wymienione powyżej nie czekaj dzwoń: +48 785 200 429 lub pisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.