O mnie

Od października 2017 roku tworzymy Pracownię w składzie:

 

Marta Kożuch

Architekt wnętrz

 

Nikola Kwasek

Architekt wnętrz

Pasjonatka klasycznego designu łączącego światowe trendy z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi. Aranżując przestrzeń łączy oczekiwania inwestorów z ich indywidualnym stylem, nadając każdemu wnętrzu niepowtarzalny i wyjątkowy charakter.

W swoich projektach stawia na klasykę w nowoczesnym wydaniu, albowiem właśnie takie wnętrza są ponadczasowe.

Przełamując utarte schematy wprowadza do wnętrza efektowne rozwiązania, które idealnie komponują się z ciepłą paletą kolorów i przytulnością tkanin. Znakiem rozpoznawczym jej realizacji są oryginalne detale.

Projektuje zarówno przytulne i funkcjonalne wnętrza prywatne jak również duże przestrzenie komercyjne.

W trakcie prac projektowych przywiązuje dużą uwagę do połączenia walorów estetycznych z ergonomią i funkcjonalnością pomieszczeń. Jej projekty cechuje dokładność oraz dbałość o najdrobniejsze szczegóły.

Fascynują ją nowe trendy w stylistyce i wzornictwie. Z uwagą śledzi premiery nowych kolekcji ceramiki, armatury, mebli, oświetlenia oraz tkanin.

W poszukiwaniu inspiracji i nowości w aranżacji wnętrz odwiedza regularnie targi wnętrzarskie zarówno w kraju jak i za granicą.

Uwielbia wyzwania i dalekie podróże. Pasjonatka dobrej kuchni, piękna i detali.

Prywatnie wulkan pozytywnej energii, dla której nie ma rzeczy niemożliwych.

 

Projektowanie wnętrz jest dla niej nie tylko sposobem na życie, ale największą pasją. Z pełnym zaangażowaniem skupia się na kompleksowych projektach wyszukując najlepsze rozwiązania funkcjonalne i jakościowe.

Projektuje wnętrza domów, mieszkań a także lokali usługowych oraz komercyjnych. Jej doświadczenie zawodowe pozwala zapewnić nadzór autorski nad każdą realizacją oraz sprawdzonych wykonawców i dostawców.

Nie boi się wyzwań więc każdy projekt jest gwarancją oryginalnych koncepcji. Pomysłowość oraz wyobraźnia podparta wiedzą techniczną sprawiają, że kreuje unikatowy wygląd pomieszczeń odzwierciedlając w nich wszystkie potrzeby i sugestie Inwestorów.

Na pierwszym miejscu stawia kreowanie wnętrz nowoczesnych i przytulnych wynikających z potrzeb i upodobań ich właścicieli opartych na niebanalnych pomysłach i profesjonalizmie jako głównym atucie swojej twórczości. Zdobyte umiejętności, wiedza i bieżąca znajomość światowych trendów ukazuje się w jej koncepcjach projektowych tworząc niepowtarzalny styl.

Uwielbia poznawać nowe miejsca i nowych ludzi nieustannie poszukując inspiracji. Pasjonatka rozwoju osobistego,  planowania i sztuki.

Prywatnie entuzjastka pozytywnego myślenia bez granic zafascynowana światem designu.

     

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: +48 785 200 429 

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: +48 796 890 529